Екскурсії у Об'єднаних арабських еміратах

Лише за чотири десятиліття відколи Об'єднані Арабскі Емірати здобули незалежність майже нікому невідома раніше країна перетворилася на центр туризму і світової економіки. Малопридатна для життя пустеля перетворилася на східну казку. Бідні рибальські селища перетворилися на сучасні мегаполіси з розвиненою інфраструкрурою, а на місці хижок із пальмового листя виросли цілком неймовірні хмарочоси та фешенебельні готелі. Тут і найвища будівля світу і пальмові острови, найграндіозніша за оздобленням мечеть та тематичний парк Світ Феррарі. Тут все «най-най» - адже така воля шейха! Ласкаво просимо в Об'єднані Арабські Емірати!

Як побачити усе на власні очі?

Вирушайте з нами на найцікавіші екскурсії у Об'єднаних Арабских Еміратах за найбільш популярними маршрутами

Ми проводимо екскурсії з Дубаю, Шарджі, Рас ель Хайми, з Фуджейра та інших еміратів. При цьому вам не потрібно підлаштовуватися під графік турагенції - час і місце початку екскурсії обираєте ви самі.

І нехай вас не лякає словосполучення «індивідуальний гід». Приватний гід - це не означає «дорого», але це означає «якісно» і максимально комфортно для вас. Вартість екскурсії залежить від розміру групи, емірату де ви зупинилися і сезону. Але екскурсія для всієї родини на автобусі навряд чи коштуватиме дешевше - візьміть прайс будь-якого екскурсійного бюро і помножте на кількість осіб. А тепер зателефонуйте нам! Упевнені - Ви будете здивовані!

До того ж у індивідуальної екскурсії є кілька переваг: відсутність довгих зборів попутників і гнучкість маршруту. За вашим побажанням внесемо зміни і доповнення в програму. Нам завжди є що Вам запропонувати!

<<< назад

Приезжайте, звоните на месте, но лучше - заранее.
Прием заказа "сегодня на завтра" возможен, но далеко не всегда.
Качество услуг гарантируется отсутствием предоплаты - расчет после экскурсии.

С уважением,
Дмитрий и Леонид